Nasza placówka

Prowadzimy projekty

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, którą ukończyłam z tytułem magistra fizjoterapii.

Już podczas studiów zdobywałam doświadczenie pracując z dziećmi z różnymi dysfunkcjami ruchowymi, cały czas poszerzając swoje umiejętności i kwalifikacje.

Praca to moja ogromna pasja. Dzięki temu cały czas się rozwijam i uczestniczę w wielu szkoleniach, które pozwalają mi z powodzeniem wykorzystywać nowe umiejętności podczas codziennej pracy z pacjentem.

Do tej pory uczestniczyłam w następujących szkoleniach i warsztatach:

 • Neurorozwojowa diagnostyka i terapia niemowląt i dzieci w okresie   wczesnodziecięcym
 • PNF podstawowy
 • Podstawy oceny i terapii dziecka w fizjoterapii pediatrycznej
 • Terapia Manualna w Pediatrii
 • Kurs Metody ruchu rozwijającego (MRR) Weroniki Sherborne
 • Specyfika fizjologii oddychania noworodków, niemowląt i małych dzieci. Zasady terapii oddechowej. Wykład otwarty
 • Kurs treningu funkcjonalnego
 • Ogólnopolski warsztat z technik samocewnikowania dla trenerów i pacjentów
 • Kurs masażu tkanek głębokich
 • Kurs tapingu rehabilitacyjnego
 • Warsztat „Trening funkcjonalny w fizjoterapii i sporcie

W planach mam kolejne szkolenia z zakresu fizjoterapii, przede wszystkim o tematyce pediatrycznej. Bardzo cenie sobie ludzi pozytywnie nastawionych do życia i taka też staram się być, cały czas realizując postawione sobie wcześniej cele.

Tel.: 665 566 620

Ukończyłam I stopień studiów na Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu na Wydziale Pedagogiki na specjalności: pedagogiczna opiekuńczo-wychowawcza i hospicyjna. Obecnie jestem w trakcie nauki na II stopniu (magisterskim).

Zdaję sobie sprawę, że wychowanie dzieci wiąże się z wieloma wątpliwościami i trudnościami. Sama jestem mamą siedmiorga dzieci w różnym wieku. Chętnie podzielę się doświadczeniami pedagoga i mamy, czyli nie tylko teoretyka, ale i praktyka.

Udzielę porad w zakresie wychowywania dzieci i radzenia sobie w sytuacjach problemowych, a nawet patologicznych. Pomogę zdefiniować problem, z którym dziecko sobie nie radzi i usunąć jego przyczynę. Jeśli dziecko niechętnie się uczy, źle się zachowuje, jest nadpobudliwe lub ma inny problem - proszę o kontakt.

Służę specjalistyczną radą rodzicom, którzy potrzebują wsparcia, a sama wiem jako rodzic, że takie wsparcie jest czasem bardzo potrzebne.

 

Tel.: 504 620 984

E-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jestem absolwentką prawa na Wydziela Prawa i Administracji Uniwersytetu im A. Mickiewicza w Poznaniu. W 2014 roku ukończyłam aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Od maja 2015 roku prowadzę Kancelarię Prawną. Z fundacją Pomocna Mama związana jestem od marca 2015 roku.

Moją pasją jest praca z ludźmi. Specjalizuję się w rozwiązywaniu problemów osobistych z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego. Mam świadomość, jak ważna jest rozmowa i zrozumienie, dlatego każdą sprawę traktuję indywidualnie, z takim samym zaangażowaniem. Nieustannie się dokształcam, ponieważ chcę pomagać podopiecznym Fundacji efektywniej i skuteczniej.

www.dluzewska.pl
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Z refleksologią zetknęłam się kilka lat temu i od razu się zakochałam. Do chwili obecnej nieprzerwanie zgłębiam jej tajniki i nadal bardzo mnie zaskakuje. Odkryłam, iż dzięki uciskowi odpowiednich punktów energetycznych (refleksów) zlokalizowanych na naszych stopach jestem w stanie usprawnić funkcjonowanie organizmu, jak również zlikwidować wiele dolegliwości i schorzeń w sposób całkowicie naturalny i bezpieczny.

Swoją wiedzę w ramach zawodu zgłębiam w Polskim Instytucie Refleksologii. Dodatkowo uczestniczę w licznych warsztatach i seminariach, by poznać szerokie spektrum przypadków klinicznych.W swojej praktyce stosuję podejście holistyczne do człowieka, traktując organizm jako całość, a poszczególne organy i narządy jako jego składowe. Pierwszym krokiem jest usunięcie blokad w ciele energetycznym, by pożądane efekty mogły zamanifestować się w ciele fizycznym.

Prywatnie interesuje mnie kultura i filozofia wschodu, medytacja i praca z oddechem, fizyka kwantowa i matematyka serca.

telefon: 605 360 803
e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, na Wydziale Nauk Edukacyjnych. Studiowałam pedagogikę oraz logopedię. Od 2003 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą w jednej z poznańskich szkół jako nauczyciel, pedagog i logopeda. Wspomagam Fundację Pomocna Mama, oferując pomoc logopedyczną zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Jestem ciekawa świata, ludzi, zwyczajów. Uwielbiam to, co robię.

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
telefon: 502 296 526