Nasza placówka

Prowadzimy projekty

Centrum Wspomagania i Terapii Rodziny działa pod szyldem Fundacji Pomocna Mama. Powstało po to, by jeszcze bardziej pomagać i wspierać kompleksowo nie tylko podopiecznych Fundacji, ale wszystkich ludzi z problemami o różnym charakterze. Chcemy, aby Centrum gromadziło jak największą liczbę specjalistów, którzy będą w stanie pomóc w rozwiązaniu tych problemów i będą blisko osób potrzebujących.

Centrum nie zostało stworzone tylko z myślą o podopiecznych Fundacji Pomocna Mama. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Poznania i okolic do skorzystania z naszych porad i zabiegów. Każda Państwa wizyta w Centrum to wsparcie dla Fundacji - dochód ze świadczonych usług jest przeznaczany na pomoc dla naszych podopiecznych.

Lidia Bukowska, wolontariuszka z 25-letnim stażem, Prezes Fundacji Pomocna Mama i pomysłodawczyni Centrum Wspomagania i Terapii Rodziny zaznacza, że praca w Centrum jako fizjoterapeuta to dla niej bardzo duża satysfakcja. Przede wszystkim dlatego, że niesie zdrowie własnymi rękami i osobiście poprawia samopoczucie swoich pacjentów.

Zachęcamy do przeczytania o naszych specjalistach, zapoznania się z ofertą zabiegów i porad oraz przejrzenia cenników. Ze względu na charytatywny charakter naszych działań, oferujemy bardzo atrakcyjne ceny.

Adres Centrum Wspomagania i Terapii Rodziny:
ul. Kraszewskiego 3/11
60-501 Poznań

kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Facebook: https://www.facebook.com/centrumwspomagania/