Nasza placówka

Prowadzimy projekty

Świąteczne Spotkanie dla Podopiecznych oraz Wolontariuszy Fundacji Pomocna Mama Kino Bułgarska 19- 9 grudnia 2013r.

Choć próżno szukać było na niebie pierwszej gwiazdki i do nocy było jeszcze daleko....

Wszystkich przybyłych serdecznie przywitała charyzmatyczna Pani Prezes Fundacji Pomocna Mama. Do gości skierowała ciepłe słowa i złożyła serdeczne życzenia w imieniu całego Zarządu.

Więcej…

30 listopada 2013 Fundacja Pomocna Mama brała czynny udział w zbiórce darów dla Banków Żywności. Udało się zebrać kilka koszy produktów żywnościowych. Zbiórka, w której braliśmy udział odbyła się w sklepie Biedronka, przy ul. Głogowskiej.

Więcej…

Na przełomie listopada i grudnia 2013 roku Fundacja Pomocna Mama czynnie włączyła się w ogólnopolską akcję "Szlachetna Paczka".  Dzięki wspólnej pracy wolontariuszy oraz podopiecznych fundacji zostały przygotowane: żywność, zabawki, ubrania. Ponadto wolontariusz pomógł w transporcie wszystkich darów.

Więcej…

15 grudnia 2013 roku Fundacja Pomocna Mama czynnie uczestniczyła w II Bożonarodzeniowym Kiermaszu w Lwówku.

Dzięki uprzejmości Organizatorów mogliśmy przyłączyć się do tego wydarzenia, a dzięki wsparciu i uprzejmości Macieja Pyssy wraz z firmą ML Expo mieliśmy dach nad głową i transport.

Więcej…

W niedzielne przedpołudnie na terenie Malty w Poznaniu odbyła się nietypowa impreza o o nazwie "Lejdis". Jest to impreza, która polega na  zdrowym, ciekawym spacerze wokół jeziora. Jak sama nazwa wskazuje impreza dedykowana jest paniom.


Rozgrzewkę przed spacerem Lejdis poprowadzili instruktorzy fitness. Sam spacer nie był jednak najważniejszy. Na trasie czekało na panie wiele przystanków tematycznych.

Więcej…

Pomocna Strefa: Warsztaty „ABC pierwszej pomocy przedmedycznej” – 21 czerwca 2013r. Klubokawiarnia Niebieska


Słońce, beztroska i odpoczynek – takie obietnice niosą ze sobą każde kolejne wakacje.  Po długich, zimnych i szarych miesiącach wreszcie jest czas na relaks, kiedy możemy oderwać się od obowiązków dnia codziennego i zapomnieć  o problemach. 

Więcej…