Nasza placówka

Prowadzimy projekty

AKCJA POZNAJ SWOJEGO SĄSIADA

Poznaj mojego sąsiada- to cykliczna akcja organizowana przez Pasaże Tesco.
Do akcji zaproszono też Fundację Pomocna Mama.
29.11.2014 tj.w sobotę W Tesco przy ul. Opieńskiego promowaliśmy działania naszej Fundacji, rozmawiając z ludźmi odwiedzającymi nasze stoisko, przybliżaliśmy im nasze cele.
Zachęcaliśmy do skorzystania z bezpłatnych porad dietetycznych oraz makijażu. Można było też nauczyć się ćwiczeń z zakresu kinezjologii edukacyjnej. Zachęcaliśmy  też do udziału w warsztatach antystresowych organizowanych przez naszych Partnerów. Panie w ciąży zachęcaliśmy do skorzystania z usług bezpłatnej Szkoły Rodzenia Alma Matter.


Bardzo dziękujemy Organizatorom za zaproszenie, a tym, co nas odwiedzili za zainteresowanie.

na zdjęciu:
wizaż : Joanna Kosturska - Gabinet Zdrowia i Urody Felicita
modelka: p.Roma


21 listopada 2014 roku odbył się w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 na os. Czecha koncert charytatywny dla naszej Majki. Koncert przebiegał mega fantastycznie o czym pisze sam Paweł Marcyniuk.

"Hej Ludzie! Dzięki Wam zebraliśmy 1341 zł i 82 gr. Koncert był MEGA!!! Ta edycja była wyjątkowa. Jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla Fundacji Pomocna Mama (Maja jest podopieczną tej fundacji), BrokerSound (niezawodne nagłośnienie), Łukasza Melona Melniczaka (autora plakatów RHF),

Więcej…

 

 

WYJĄTKOWY PREZENT DLA WYJĄTKOWEJ RODZINY

Firma FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. przekazała rodzinie wielodzietnej
(7 dzieci) , będącej jeszcze do niedawna podopiecznymi Fundacji Pomocna Mama,
a w tej chwili Przyjaciółmi Fundacji, wyjątkowy prezent w postaci vouchera w
wysokości 1.000 zł na zakupy w centrum AGD/RTV.

Więcej…


 

W niedzielne przedpołudnie 11 maja 2014 roku na terenie Targów Poznańskich odbyła się ogólnopolska akcja wymiany ciuchów – Babi Targ zorganizowana przez Babiląd Ośrodek Osobistego Rozwoju Kobiet. Przedmiotową akcje udało się zorganizować dzięki sponsorowi imprezy którym był portal ogłoszeniowy OLX.pl. W tym przedsięwzięciu czynny udział wzięła również Fundacja Pomocna Mama zbierając dary dla naszych podopiecznych.

Więcej…

 

Dzień Dziecka na św. Marcinie.

1 czerwca 2014 roku Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, Centrum Kultury Zamek, Stowarzyszenie Centrum PISOP oraz Fundację Pomocy Wzajemnej „Barka” zorganizowali Targi Ekonomii Społecznej.

Na zorganizowanej w niedzielę Planecie ES rodzice wraz z dziećmi mogli wziąć udział w warsztatach i pokazach organizowanych m. in. przez lokalne organizacje pozarządowe i przedsiębiorstwa społeczne. Dla starszych uczestników przygotowano spotkania doradczo warsztatowe

Więcej…

RELACJA ZE ŚLUBU HANI I JANUSZA

Wyjątkowe grudniowe poświąteczne popołudnie… wyjątkowe, bo oto pod kościół parafii pw. Św. Krzyża zajeżdża pięknie wystrojone w kwiaty auto, wiezie dwoje bliskich, kochających się ludzi: Hanię i Janusza…

Wysiadają z samochodu i udają się do zakrystii by dokonać ostatnich obowiązków formalnych…

 

I oto biją dzwony wzywając ich – Państwa Młodych, świadków oraz gości do kaplicy. Kaplica tonie w bieli, przed ołtarzem dwa miejsca i klęczniki. To tutaj zatrzymuje się Hania i Janusz. Za nimi stają świadkowie.

Więcej…