Nasza placówka

Prowadzimy projekty

Uschnięte kwiaty? Wino, na które nie ma miejsca? W zamian mamy dla Was najpiękniejszą propozycję, która udekoruje Wasz ślub jeszcze bardziej!

To prezent zarówno dla Was, Nowożeńców, bo będziecie czuć się spełnieni i zadowoleni z dobra, które uczynicie, ale także i naszych dzieciaków, które otrzymają od Was dodatkowe godziny rehabilitacji. Nasi podopieczni borykający się z różnymi schorzeniami i trudnościami, między innymi: Norbert, Mateusz, Piotrek, Jaś i Szymek wymagają ciągłych zajęć i pomocy, które są bardzo kosztowne, a ich najbliżsi potrzebują finansowego wsparcia. Wierzymy, że jesteście w stanie pomóc!

dekoracja na ślub, pomocny ślub, zamiast kwiatów wino, zamiast wina pomoc dzieciom

Poniżej przedstawiamy Wam dwie możliwości pomocy, które są proste, nie wymagają od Was wysiłku ani większego wkładu. Wystarczą chęci. Ślub to wspaniała okazja do czynienia dobra! <3

 

Macie dwie piękne możliwości:

1. Uschnięte kwiaty? Butelki wina, których nie ma gdzie pomieścić? Zamiast tego poproś swoich gości o przekazanie 10-20 zł dzieciom z Fundacji Pomocna Mama i podarowanie dowodu wpłaty w telegramie. Przy 40 parach na weselu otrzymujemy kwotę nawet 800 zł! Wow!

2. Zaproszenia z informacją o winie już wysłane? Nie szkodzi, możesz także przekazać 5% finansowych prezentów otrzymanych od gości! Przykładowo: kiedy uzbierasz 5000zł to darowizną dla dzieci będzie 250 zł. To bardzo dużo!

 

Dziękujemy za ten piękny gest. Dane do wpłaty:

Fundacja Pomocna Mama

ul. Brzask 23b/10, 60-369 Poznań

BZ WBK 46 1090 1346 0000 0001 1867 7033

Tytuł: Darowizna na cele statutowe Fundacji Pomocna Mama