Nasza placówka

Prowadzimy projekty

W sobotę 4 czerwca uczestniczyliśmy w Dniu Mamy na Polnej organizowanym przez Fundację Świadoma Mama i Ginekologiczno-Położniczy Szpital kliniczny na ul.Polnej.

Nasi specjaliści opowiadali przyszłym i obecnym rodzicom o bardzo ważnych kwestiach dotyczących ciąży i macierzyństwa.

Trener RSA Biofeedback Lidia Bukowska opowiedziała o innowacyjnym treningu oddechowym RSA Biofeedback, który m.in. pomaga w przygotowaniu do porodu, redukuje stres, wspomaga odchudzanie, a także może być praktykowany przez dzieci powyżej 4 roku życia - wspomaga koncentrację, pomaga w nauce, uspokaja.

Nasz fizjoterapeuta dziecięcy Izabella Malara mówiła o psychoruchowym rozwoju niemowląt i dzieci starszych oraz o możliwych nieprawidłowościach w okresie wczesnodziecięcym. Rodzice zdobyli wiedzę m.in. o początkach siedzenia, raczkowania i chodzenia, dowiedzieli się, czego nie robić podczas pielęgnacji, a także zobaczyli, jak poprawnie przewijać swojego maluszka. :)

 

Dla zainteresowanych rodziców dzieci w wieku 1-6 lat - aktualnie prowadzimy BEZPŁATNE diagnozy fizjoterapeutyczne dzieci - zapraszamy (miejsc coraz mniej)! 
Tel. 665 566 620

Była też z nami Pracownia LU, która, podobnie jak Centrum Wspomagania i Terapii Rodziny, wspiera swoim dochodem Fundację Pomocna Mama.

UWAGA! Na stronie Świadoma Mama odbędzie konkurs, w którym będzie można wygrać darmowe treningu RSA Biofeedback - proszę być czujnym! :)

Tymczasem zapraszamy do kontaktu:

Trener RSA Biofeedback, fizjoterapeuta dorosłych 
Lidia Bukowska
tel. 533 262 00