Nasza placówka

Prowadzimy projekty

Pomagaj z BoomBook dzieciom i oszczędzaj!

Wystarczy przynieść zabawkę lub materiały szkolne do sklepu BoomBooka przy ul. Mickiewicza  34 B w Tarnobrzegu, by pomóc potrzebującym dzieciom będących pod opieką Fundacji Pomocna Mama. Każdy, kto do 1 czerwca 2015 r. weźmie udział w akcji, otrzyma 20% rabatu na zakup zabawek i artykułów papierniczych.

- Staramy się zapewnić naszym podopiecznym atrakcyjne zajęcia, dzięki którym mogą się twórczo rozwijać, ale i radość z beztroskiej zabawy, jakiej powinny doświadczyć wszystkie maluchy

– mówi Lidia Bukowska, Prezes zarządu Fundacji Pomocna Mama. - Inicjatywa, z jaką wyszła firma BoomBook, jest dla nas cennym wsparciem, gdyż zapotrzebowanie na materiały szkolne i zabawki przy tak dużej liczbie dzieci znajdujących się pod naszą opieką, nigdy nie maleje – dodaje Lidia Bukowska.

- Czujemy się częścią tego miasta, a najmłodsi są naszym naturalnym otoczeniem i ich dobro jest dla nas po prostu ważne – mówi Robert Szeliga, prezes BoomBooka.

- Zbliżający się Dzień Dziecka jest okazją, by zrobić dla nich coś więcej. Chcemy się podzielić z najbardziej potrzebującymi, dlatego nagradzamy każdego, kto przyniesie nową lub nieuszkodzoną zabawkę albo artykuły szkolne, kuponem na 20% rabat na zakupy w naszym sklepie. Liczymy, że mieszkańcy Tarnobrzega  przyłączą się do naszego przedsięwzięcia – dodaje Robert Szeliga.

Firma zapowiada, że podobne akcje będzie przeprowadzać systematycznie, przynajmniej raz w roku. Kupon rabatowy będzie ważny od 1 czerwca do 30 sierpnia 2015 r.

BoomBook to księgarnia specjalizująca się w podręcznikach szkolnych, która na rynku istnieje od przeszło 10 lat (wcześniej jak Centrum Tanich Podręczników). Na rynku działa 10 sklepów stacjonarnych oraz sklep internetowy. Oprócz książek, w asortymencie można znaleźć zabawki dla dzieci, gry puzzle, klocki i literaturę dla dzieci.